HEP B

Online ZorgZus
  • #1

    Is de kans groot dat je HEP B krijgt als een trans met geslacht tegen je anus heeft gewreven? Het was kortstondig zo een 1 minuut maximaal.

    Reply
    #2

    Het was trouwens betaald afspraak en ook mijn eerste keer. Het is nu zo n 5 weken terug en ik heb geen klachten (nog). Ik weet niet of het risico verwaarloosbaar is of niet.

    Reply
    #3

    Zo krijg je geen hepatitis B.

    Reply
    #4

    Dankjewel voor je reactie. Nog een korte vraagje is er wel kans op een andere SOA op die manier omdat ze tegen me anus heeft gewreven? Ik heb haar kort gepijpt ook zonder condoom? Heb net een urine test gedaan, maar ik weet niet of dat dan voldoende is omdat te detecteren. Of is een uitstrijkje van keel en anus voor nodig (durfde de huisarts niet te vertellen over de manier van sex hebben).

    Reply
    #5

    Andere soa kan wel. Zowel door iemand te pijpen zonder condoom maar ook door het contact tussen penis en anus.

    Urinetest heeft geen zin, daar moet een uitstrijkje keel en anus voor genomen worden.

    Reply
    #6

    Kan ik dan wel iemand besmetten dan door te zoenen? Want gebruik wel condoom met mijn vrouw, is dan besmetting nog mogelijk?

    Reply
    #7

    Ja dat kan. De kans is niet zo groot, maar niet nul.

    Reply
    #8

    Dankjewel! Is het verwaarloosbaar of is testen hiervoor een must?

    Reply
    Bereken hier je BMI

    De Body Mass Index (BMI) geeft uw gezondheidsrisico weer o.b.v. uw lichaamsgewicht en lengte. Vul het in en ontvang direct per mail de uitslag met het bijbehorende gezondheidsadvies

    cm
    KG
    #9

    Getest en negatief op chlamydia en gonorroe.

    Reply
Reageer op: HEP B


<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 1 MB



Voeg nog een bestand toe

Blijf op de hoogte met onze wekelijkse nieuwsbrief