Hallo,
Ik heb een cystoscopie gehad.
Ik ben bij een hele goede uroloog geweest. Hij zei dat ik helemaal geen afwijkingen had in mijn blaas en prostaat. Is een cystoscopie wel genoeg on prostaatkanker uit te sluiten ? Of moeten zien ze iets in de prostaat met een cystoscopie dan pas verder onderzoeken ?
Hierbij ook de uitslag waar ze allemaal
Naar gekeken hebben.
External meatus : negatief
distal urethra : negatief
Bulbar urethra : negatief
Membranous urethra : negatief
External sphincter : negatief
Prostatic utethra : negatief
Bladder neck : negatief
Right orifice : negatief
Left orifice : negatief
Bladder right sidewall : negatief
Bladder left side wall : negatief
Bladder opposite wall : negatief
Bladder ceiling : negatief
Mvg
Als je prostaatkanker hebt is je prostaat in de regel opgezet. Dat zou dan reden voor verder onderzoek zijn. Maar prostaatkanker uitsluiten op basis van alleen maar een cystoscopie lijkt me wel erg opportuun. Doorgaans wordt er dan toch minimaal een bloedonderzoek gedaan naar de PSA waarde
Hij zei tegen mij dat ik een alleen wat verkalking en voor rest dat ik een hele schone prostaat had.
Dus dit zou nog betekenen dat
Ik nog prostaatkanker zou kunnen hebben ?
Hierbij ook een afbeeldinf van alle testen.
Hierbij
Dat gaat dan toch vooral over een bacterieel onderzoek. Ik neem aan dat je dit niet in Nederland hebt laten doen
Nee in turkije door een hele ervaren uroloog.
Ik ga er vanuit dat miijn prostaat in orde is want hij zei dat hij met de kamera ook de prostaat bekeken heeft.
Dat heeft met ervaren uroloog niets te maken. De vraag is of je zo prostaatkanker kunt vaststellen. In Nederland en ook andere landen in W-europa wordt prostaatanker zo in ieder geval niet vastgesteld. Een kleine tumor in het weefsel van de postaat is met een cystoscopie niet vast te stellen. Daar is een MRI voor nodig.
De Body Mass Index (BMI) geeft uw gezondheidsrisico weer o.b.v. uw lichaamsgewicht en lengte. Vul het in en ontvang direct per mail de uitslag met het bijbehorende gezondheidsadvies
Maar als hij zegd dat geen aandoening heb zoals kanker moet ik daarin geloven toch of niet.
Mijn urine is schoon enige klacht die ik heb is pijn tussen de balzak en anus. En soms een plasgevoel na het plassen. Tijdens het lopen branderig gevoel in perineum gedeelte. Zijn dit symtomen van prostaatkankwr ?
Ik heb net uitgelegd dat je dat zo niet kunt vaststellen. Wat jij gelooft moet je zelf weten.
Het lijken eerder klachten vanuit de bekkenbodemspieren
Ik heb deze klachten al 7 maanden nu en bekkenbodemfysio helpt
Niet echt. Ben doorverwezen naar de pijnpolie.
Ze denken aan een beknelde zenuw schaamzenuw.
Wat zijn de meest voorkomende klachten bij prostaatkanker ? Ik ben 36 jaaar.
Plasklachten zijn doorgaans de eerste klachten. Moeilijk kunnen plassen dus en geen druk kunnen zetten. Dat is dan een reden om bij de huisarts een bloedonderzoek naar de PSA waarde te doen.
Moeilijk kunnen plassen dus en geen druk kunnen zetten
Ik plas 6 keeer per dag en als ik plas kan ik gewoon druk zette da de straal harder eruitgaat.
Alleen nadat ik klaar ben met plassen moet ik paaar minuten nog blijven zitten zodat het resterende plas en druppels eruitgaan. Zijn dit ook synptomen van prostaatkanker ? Branderig plas ik heel af en toe en soms heb ik na het plassen pijn tussen mijn bakzak en anus. Zijn dit symptomen van prostaatkanker
Of heeft dit meer te maken met de bekkenbodem of een beknellde zenuw ?