Pijn hals en oor

  • #1

    Hoi,

    Zo’n vijf weken geleden kreeg ik last van mijn hals na paar keer voelen in mijn hals voelde ik een lymfeklier zo groot als een boontje. Verder had ik zo nu en dan last van oorpijn op links. Na bezoek huisarts bleek volgens haar dat er niets aan de hand was. Ik moest terug komen als ik er na 3 weken nog last van had. Hierna een tijdje minder last gehad wel zO nu en dan halspijn keel en oorpijn en soms weer dagen niet of nauwelijks.

    Nu vijf weken later had ik weer wat last vrijdag naar de ha geweest en zij en ik hebben intensief gevoeld. Sinds gisteravond zijn mijn klachten erger geworden aldoor zwaardere oor en keelpijn aan linkerzijde ook voelt mijn hals als ik eraan zit alsof ik een blauwe plek heb beurs zeg maar.

    Ik ben al een tijd bang voor keelkanker. Of komt dit omdat er nu intensief aan zit.

    Ten tijde laatste bezoek ha kon zij niets afwijkende voelen
    Ze zag wel dat ik een rode keel had maar vond ze niet schokkend.

    Kan ik in theorie nu wel keelkanker hebben?

    Reply
    #2

    Dat heeft met keelkanker niks te mken maar met oorpijn en keelpijn. Daar ontstaat een lymfeklier door. En ja als je daar te veel aanzit gaat dit beiurs en geirriteerd aanvoelen. Als de oor- en keelpijn aanhouden ga je daarmee naar de huisarts en blijf zoveel mogelijk van de lymfeklier af

    Reply
Reageer op: Pijn hals en oor


<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 1 MB



Voeg nog een bestand toe

Blijf op de hoogte met onze wekelijkse nieuwsbrief